Hakkımızda

2016 yılında kurulan General Oto Ekspertiz, günümüze kadar gelen bilgi birikimi ve tecrübelerle Türkiye’de her geçen gün büyüyen bayi ağıyla ekspertiz alanında Oto Ekspertiz Franchise sistemini kurarak güvenli otomobil alım satımı yapmak isteyen müşterilerine, oto ekspertiz işinin uzmanı sertifikalı operatörler yetiştirerek, son teknoloji cihazlarla kontrol ettikleri otomobillerin ekspertiz raporlarıyla hizmet veriyor.

General Oto Ekspertiz, dünyada kullanılan son teknoloji oto ekspertiz cihazları, profesyonel servis imkanları, konusunda uzman kadrosu ve raporlu sunumları ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmanın gururunu yaşıyor. Türkiye’de 2. el otomobil / araç alım – satım sırasında herkesin güvendiği firmada esas alınan, alım satım sırasında ekspertizlik hizmeti vererek yaşanan sorunları çözmek, iyi niyetin istismar edilmesinin önüne geçerek güven ortamında otomobil / araç alım – satım yapabilmesi için kurulmuştur.

General Oto Ekspertiz, personel kadrosunun uzman sertifikalı ve tüm eğitimlerini tamamlamış güler yüzlü, işini yapmaktan keyif alan ekiplerden oluşmasına dikkat etmenin yanı sıra son model elektronik ve mekanik oto ekspertiz makinalarıyla müşterilerine alanında en iyi hizmeti vermeyi kendisine ilke edinmiştir. Prensiplerinden asla taviz vermeden, tarafsız ve dürüstlük üzerine inşa ettiği firma politikasıyla General Oto Ekspertiz için, müşterilerinin ve çalışanlarının mutluluğu her şeyden önemlidir.

2016 yılından itibaren Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz oto ekspertiz alanında oto ekspertiz bayilikleri vermektedir. Aynı zamanda franchising alanında markamızı geliştirip bayi ağımızı geliştirmekteyiz.

Türkiye’nin ilk Profesyonel Oto Ekspertiz Servisi General Auto Expert … İLK ve TEK profesyonel oto ekspertiz firması General Auto Expert

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında, çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diger oto ekspertiz firmaları tarafından örnek alınan oto ekspertiz markası olmak. Yurt içinde müşterilerimize en yüksek kalitede tarafsız hızmetı veren, müşterilerimizin kendılerıne guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı oto ekspertiz zıncırı olusturmak.

Misyonumuz

Piyasada ki tüm otomobillere yüksek kalitede oto ekspertiz hizmeti sunmak, oto ekspertiz sektöründe iş imkanı yaratarak ülkemize hizmet etmek, bayilerimizin sürekli gelişmesini, yeni bayilikler ile bayi sayısımızı arttırmayı ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak.

Kalite Hedeflerimiz

 • Herkese eşit ve bütüncül yaklaşımla yüksek kalitede oto ekspertiz hizmeti sunmak.
 • Oto Ekspertiz sektöründe isdihtam yaratmak.
 • Uluslar arası standartlarda oto ekspertiz hizmeti vermek.
 • Gerek Türkiye gerekse yurtdışında oto ekspertiz sektöründe lider konumda olacak oto ekspertiz zincirleri oluşturmak.
 • Sevgi ve saygının yoğun olduğu ve tüm çalışanların sunduğu hizmetten tatmin olduğu bir çalışma ortamı yaratmak.

Değerlerimiz

 • Güvenilir çalışma alanı ve hizmet alanı
 • Hakkaniyetli bir oto ekspertiz hizmeti
 • Yeniliklere açıklık
 • Oto Ekspertiz meslek yemine bağlılık
 • Müşterilerimizin haklarına saygılı
 • Takım ruhuna sahip bir çalışma ortamı
 • Verimli, etkili, etkin ve sürekli bir oto ekspertiz hizmet sunumu